Střílel na zloděje, půjde do vězení

Smutný příběh myslivce, který střílel na zloděje a teď za to možná půjde do vězení, přináší server novinky.cz. S rozsudkem se absolutně nemohu ztotožnit, je to výsměch spravedlnosti a slušným lidem.

Reklamy

2 komentáře to “Střílel na zloděje, půjde do vězení”

  1. stipe Says:

    naprostý souhlas, je to nehorázná šílenost! žijeme v naprosto pokřiveném státě – když se někdo ožere, sedne za volant a zabije někoho, tak toto nezodpovědné hovado dostane 2, maximálně (!!!) 5 let, naproti tomu když bráníš svůj majetek, soud bezmála ospravedlní zloděje a ty dostaneš 6 roků za dvojnásobný pokus o vraždu… kam emigrovat?

  2. Justiční bordel!!!!!! Says:

    Nikde v jiných státech takový bordel neni jen v ČR. Je to důsledek porevoluční zvrhlé politiky ODS, která vytvořila zákony a živnou půdu pro kriminálnky. Soudce, který pošle do vězení člověka, který se bránil nebo bránil svůj majetek, je zkorumpovaný birokrat, patrně rychlokvaška s tříměsíčním rychlokurzem v plzeňské fakultě, a dopouští se trestného činu zneužití svých pravomocí a trestného činu nadržování a krytí zloděje a kriminálníka. U NÁS SE MŮŽETE NECHAT ZABÍT ALE NE SE BRÁNIT. pROTO RADÍM. kDYŽ vÁS PŮJDE NĚKDO VYKRÁST, TAK TAKOVÉHO HAJZLA V BARÁKU ZABITE, A SPALTE V KOTLE. Popřípadě uklidte aby ho nikdo nenašel. Zaprve. Ušetříte státu peníze za pobyt v kriminále a za druhé po hajzlovi který se živý krádežema a je tudíž nežádouí a nepotřebný pro společnostt, nikdo pátrt nebude. Nikdo neví že šel krást k Vám a nikdo tedy neví že se ztratil uVás. Můžete ho uklidit do mrazáku a pomalu vařit psovi.Lidský život má větší cenu než majetek, to mají soudci i právníci pravdu ale ne život kriminálníka a zloděje. Zastřelit zloděje není o nic větší trestný čin než zybít obtížný hmiz.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: