10 RAD PRO MUŽE, JAK OVLÁDAT ŽENY A BÝT PRO NĚ DOKONALÝ SAMEC

1) PRACHY A HMOTNÉ STATKY.Měj co nejvíce peněz.Pokud máš dostatek prachů, získáš bez nadsázky každou ženu.Auto a vlastní bydlení je samozřejmostí, bez toho jsi pro ženy bezcenný zmetek.
2) SVALY A FYZICKÁ KONDICE.Prostě se vymákni.Pravidelně posiluj a běhej.
Pokud budeš mít dostatek svalové hmoty, můžeš si být naprosto jistý, že i kdyby jsi byl absolutní dement, který neumí říct ani slovo a místo hlavy má tykev, tak ti většina žen dá šanci a když už nic, tak se s tebou vyspí, aby si mohla šáhnout na to, co doma nikdy neměla.
Žena potřebuje mít pocit bezpečí, když budeš namáčklej týpek, tak ho bude mít.
Silné paže ženě říkají, že ji uneseš třeba na konec světa v náručí, silná hruď a široká ramena jsou pro nic přístav, kde může složit hlavinku, pěknej zadek je něco, čím se může na svém muži těšit každý den a silné nohy jí připomínají, že i když si tě osedlá jako vola, tak hned tak nepadneš.
Muži jsou trofejemi žen.Role se dávno obrátily, žena je lovec a muž je její kořist.
O všem ve vztahu rozhoduje žena, o tom jestli vztah skončí, nebo bude pokračovat a dokonce i o tom, jestli ten vztah skončíš ty sám..nenech se mýlit, to žena tě svým promyšleným chováním donutila, aby jsi s ní skončil, takže pouze plníš její přání.
Na svých čarodějnických seancích s kamarádkami si ženy poměřují, která z nich získala nejlepší a největší kořist, pokud ženina trofej při tomto srovnání mezi ostatními čarodějnicemi neobstojí, tak ji žena zavrhne a nahradí ji jinou, jinými slovy tě pošle do prdele.
A teď to nejdůležitější.Tvá fyzička a kondice pro ženu značí, že vydržíš dlouho v posteli, to je pro ženu zcela zásadní fakt.A pro každou ženu fyzická přitažlivost muže znamená i další stěžejní věc.Každá žena si řekne, že i když budeš mít třeba malý péro, tak se udělá aspoň při pohledu na tvé svaly, omaku tvé božské postavy a z tvé nádherné pevné prdelky.
3) BUĎ NEDOSTUPNÝ.Donuť ženu myslet si, že takových jako je ona, můžeš mít milion a na každém rohu to na tebe nějaká zkouší.Když bude vědět, že na její místo čekají fronty dalších, tak se ti bude poslušně třít o nohu a vrnět jako kočka.
4) BUĎ TAJEMNÝ.Nikdy o sobě ženě moc neříkej.Cokoliv jí o sobě řekneš, bude v budoucnu zneužito proti tobě!Když o tobě nebude žena moc vědět, budeš pro ni mít punc tajemné pevnosti, kterou musí dobýt.
Jakmile žena pevnost dobije, tak ji zpustoší a opustí…Takže, buď tajemný, jako hrad v Karpatech!
5) BUĎ NEÚSTUPNÝ.Nikdy ženě v ničem neustupuj.Jakmile jí podáš jeden prst, sežere tě celého a vyplivne jenom kosti!
6) NIKDY NEDÁVEJ NAJEVO, ŽE TI CHYBÍ.Jakmile žena zjistí, že jsi na ní jakkoliv emocionálně závislý, nebo že ti chybí, tak jsi prostě skončil.Dá ti to totálně sežrat, budeš jejím otrokem a loutkou na přání.
Takže vždy pamatuj!Nikdy jí nesmíš dát najevo, že ti chybí, nebo že jsi na ní jakkoliv emocionálně závislý, jinak skončíš jako fackovací panák bez vůle a vlastní mysli.
7) BUĎ ZÁBAVNÝ.Žena se s mužem musí bavit, pokud ji začne nudit, tak skončil a odkopne ho, jako přezrálou višeň.Neboj, tohle zvládne každý.Uvědom si, že ženy nejsou žádní Einsteinové, jejichž intelektu by jsi se musel bát.Většina žen se umí bavit jenom o patlání, nakupování a balení kluků.Takže, každý i podprůměrně inteligentní samec má o tisíc témat v malíku více než sebelepší mánička.S ženou je to jako s trashtalkingem v basketbalu.
Je jedno, co blábolíš, ale nikdy nesmíš přestat!Pokud uvidíš, že se objekt začíná lehce nudit, přejdi plynule na jiné téma.
Tohle je jedna z nejdůležitějších věcí, na které hodně mužů ztroskotá a jak vidíš, je to vlastně tak strašně jednoduché…
8) BUĎ SEBEVĚDOMÝ, AŽ AROGANTNÍ.Ženy milují sebevědomé muže, klidně můžeš být i arogantní.
Žena vždy radši upřednostní arogantního a sebevědomého blbce, než nesebevědomého, hodného a slušného pitomce…
9) BUĎ VŽDY DĚVKAŘ, SVINĚ A HAJZL.Ženy milují kluky děvkaře, svině a hajzly.
Jakmile jsi hodný a slušný kluk, tak ti každá řekne, jak jsi skvělý hoch, ale že s tebou chce jenom kamarádit, aby ti třeba neublížila..hehe.Ženy vedle sebe vždy potřebují někoho horšího, než jsou ony samy a protože jsou ženský neskutečný děvky a svině, tak ty musíš bejt ještě větší svině, děvkař a hajzl.Žena potřebuje mít pocit, jak je slušná holka.
Ženy jsou sice děvky jako z praku, ale naprosto se nedokáží srovnat se slovem DĚVKA a s pocitem, že takové jsou a pokud budou mít vedle sebe někoho horšího, než jsou samy, tak se budou cítit fantasticky.
Nikdy nezapomínej, že ženy jsou velmi inteligentní oprsení tvorové, zdání klame, věř mi.
A protože nejsou ženský blbý, tak moc dobře vědí, že se vždy v celé historii lidstva lépe dařilo hajzlům a sviním, než hodným a
slušným klukům…Co myslíš, koho si teda asi vyberou???
Ženy jsou děvky a svině a chlapi idioti.Nebuď idiot.
10) VŽDY BUĎ VÍTĚZ!Ženy nenávidí lůzry, z jejich pohledu jim ufňukaný kluk, který je vždy druhý, nic nemůže nabídnout.Nikdy se v ničem nevzdávej!Dokud ti zbyla byť jen jediná kapka dechu, tak žiješ a to znamená, že máš všechno ve svých rukách.Vždycky si ve všem na 100% věř!Vždy chtěj být ve všem nejlepší!
A nikdy nezpomeň: KDO JINÝ BY TI VĚŘIL, KDYŽ NEBUDEŠ VĚŘIT TY SÁM SOBĚ?!

VĚTŠINA ŽEN BUDE POŘÁD DOKOLA TVRDIT, ŽE TOUŽÍ PO PŘESNĚ OPAČNÉM MUŽI, NEŽ TI TADY JÁ RADÍM…ALE VŠIMNI SI ZAJÍMAVÉHO FAKTU.VĚTŠINA MUŽŮ, KTEŘÍ ODPOVÍDAJÍ POPISU VYSNĚNÝCH PRINCŮ, KTERÝ TI ŽENY PŘEDKLÁDAJÍ, TAK JSOU SAMI BEZ ŽENY, ČASTO FRUSTROVANÍ A NEŠŤASTNÍ…
A VĚTŠINA MUŽŮ, JEJICHŽ CHARAKTERISTIKU TI ZDE POPISUJU JÁ, ŽENU MÁ A TY OSTATNÍ PO NICH JDOU JAKO SLEPICE PO FLUSU…
MUŽ VS. ŽENA!TOHLE BYLA, JE A VŽDY BUDE VÁLKA!!!POKUD JEN NA OKAMŽIK PODLEHNEŠ OPTICKÉMU KLAMU, ŽE JSI V BEZPEČÍ LÁSKY A VEDLE SEBE MÁŠ ODDANOU A MILUJÍCÍ BYTOST, TAK JSI V PODSTATĚ SYNEM SMRTI…ZTRATÍŠ VEŠKEROU ÚCTU ŽENY, ODKOPNE TĚ, PŘI ROZVODU TĚ OKRADE I O POSLEDNÍ PONOŽKY A SKONČÍŠ POD MOSTEM.
JSOU VÍTĚZOVÉ A PORAŽENÍ.VÍTĚZ BERE VŠECHNO, MOC, PRACHY, AUŤÁK, BARÁK A DÍKY TOMU VŠEMU I ŽENU.A CO ZBYDE PORAŽENÝM?SAMOZŘEJMĚ JAKO VŽDYCKY..LEDA TAK VELKÝ A MACATÝ HOVNO!
POKUD BUDEŠ MOJE RADY DODRŽOVAT, ZARUČUJU TI, ŽE VŽDYCKY NĚJAKOU ZÁNOVNÍ SAMICI DOSTANEŠ.POKUD SE NA MOJE RADY VYSEREŠ, TAK SI HOLT BUDEŠ HONIT SÁM, BUDEŠ MÍT OD ŽENSKÝCH KLID A TO TAKÉ NENÍ K ZAHOZENÍ.KAŽDÝ MUSÍ SÁM UVÁŽIT, CO JE PRO NĚJ LEPŠÍ VOLBA.
KAŠLI NA KECY VĚTŠINY, NÁSLEDUJ INSTINKT A BUĎ SAMEC, PO KTERÉM ŽENY TOUŽÍ.

alien

Jedna odpověď to “10 RAD PRO MUŽE, JAK OVLÁDAT ŽENY A BÝT PRO NĚ DOKONALÝ SAMEC”

  1. Testovací uživatel Says:

    Doufám, že se nic nestalo a všechno je ok. Nebo má tenhle post nějaký důvod?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: